Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Drodzy Rodzice! 

do wyczerpania miejsc prowadzony jest nabór uzupełniający chętnych do udziału w projektach oferujących wsparcie dla osób fizycznych zamieszkujących lub zatrudnionych na terenie Torunia, będących w wieku aktywności zawodowej, wyłączonych z rynku pracy w związku ze sprawowaniem opieki nad dziećmi do lat 3.

 
Więcej informacji dla:
*osób bezrobotnych zarejestrowanych lub gotowych zarejestrować się w PUP dla Miasta Torunia.

*osób przebywających na urlopie wychowawczym.

 


 

Kujawsko-Pomorska Teleopieka

Uprzejmie informujemy, iż została zakończona rekrutacja uczestników w ramach projektu.

Zakwalifikowano do udziału 300 osób, które są proszone o złożenie wskazanych dokumentów w terminie do 16 sierpnia 2021r. Z każdą zakwalifikowaną osobą będziemy kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

 

Więcej informacji

Bajkowy pociąg uczuć i emocji

Celem projektu realizowanego przez Gminę Miasta Toruń, reprezentowaną przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu, jest wzrost zintegrowanych działań w zakresie organizowania społeczności lokalnej i animacji społecznej na rzecz rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących na terenie objętym LSR.

 

Projekt realizowany będzie w okresie
od 1.04.2021 do 30.09.2021

 

 

szczegóły

Terminy spotkań - Wakacyjne Animacje 2021

WAKACYJNE ANIMACJE DLA DZIECI

PRACOWNICY SOCJALNI MOPR REJONU POMOCY ŚRODOWISKOWEJ NR I SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DZIECI Z OSIEDLI:

STARE MIASTO, CHEŁMIŃSKIE PRZEDMIEŚCIE, MOKRE PRZEDMIEŚCIE

DO SPĘDZENIA CZASU WOLNEGO NA GRACH             I ZABAWACH ORAZ WSPÓLNYCH WYJŚCIACH DO CIEKAWYCH MIEJSC NA TERENIE MIASTA TORUNIA

Projekt socjalny

„Podwórko – Ciekawie w mieście”

SPOTKANIA DLA DZIECI ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH:

LIPIEC

SIERPIEŃ

1   lipca (czwartek)   4 sierpnia (środa)
7   lipca (środa)   5 sierpnia (czwartek)
8   lipca (czwartek) 11 sierpnia (środa)
14 lipca(środa)  
15 lipca(czwartek)  
21 lipca (środa)  
22 lipca (czwartek)  
28 lipca(środa)  
29 lipca (czwartek)  

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

pod nr tel 56  620 03 97; 517 606 708                                            mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..p">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl

Czekamy właśnie na Ciebie

Zapewniamy dobrą zabawę!!!              

Wakacyjne Animacje 2021

Projekt socjalny
„Ciekawie w mieście -podwórko i nie tylko”

rys1

Wakacyjne animacje dla dzieci

W miesiącu lipcu i sierpniu 2021 r. pracownicy socjalni z Zespołu Pomocy Środowiskowej nr III organizują wakacyjne animacje dla dzieci z rejonu Bydgoskiego Przedmieścia. Spotkania będą realizowane na boisku sportowym w następujących dniach : 07, 14, 21 lipca i 04, 11, 18 sierpnia 2021 r.
Powyższe zajęcia mają na celu propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci w czasie wakacji letnich.

Podczas spotkań dzieci będą mogły aktywnie uczestniczyć w różnego rodzaju grach i zabawach sportowych oraz w wspólnych wyjściach do ciekawych miejsc na terenia miasta.

rys2

Rządowy program "Dobry Start"

Od roku szkolnego 2021/2022 tzw. 300+ dla ucznia w ramach programu „Dobry Start” będzie obsługiwane i wypłacane przez ZUS. Wnioski będzie można składać od 1 lipca do 30 listopada 2021 r. tylko elektronicznie – za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, za pośrednictwem portalu Emp@tia lub przez serwisy bankowości elektronicznej banków, które udostępnią taką możliwość. Co ważne świadczenie będzie wypłacane wyłącznie na rachunek bankowy wskazany we wniosku, a decyzje oraz zawiadomienia dotyczące świadczeń 300+ będą przekazywane w formie elektronicznej

Pobierz pełną informację

Ulotki